Ofiary

Showing entries 1 to 500 of a total of 446062.

is:
Match filters:
Results per page:
Nazwisko Imię Nazwisko rodowe Data urodzenia Miejsce urodzenia Data śmierci Miejsce śmierci
Wlasenko Nikolaj 12.04.192412.04.1924 Galajwez 22.04.194522.04.1945 Roding
Włochaty Józef 30.03.191530.03.1915 04.07.194504.07.1945
Lysenko Wolodymyr 17.06.192617.06.1926 Tschernobyl 07.05.194507.05.1945 Wolfratshausen
Wójcik Józef 25.01.190925.01.1909 Jasienica 23.04.194523.04.1945 Wetterfeld
Wojeciela Edward __.__.______.__.____ __.04.1945__.04.1945 Podobóz Saal a. d. Donau, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Wolff Hermann 12.02.188812.02.1888 Dortmund 22.04.194522.04.1945
Wolicki Jerzy 26.08.192026.08.1920 29.03.194829.03.1948
Wołkowicz Hirsch 27.02.191227.02.1912 Częstochowa 22.04.194522.04.1945 Strahlfeld
Vinš Josef 19.10.190719.10.1907 Kročehlavy 06.05.194506.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Bednarski Edward 08.12.190208.12.1902 Warschau 05.05.194505.05.1945
Wereskun Michail 01.10.189701.10.1897 Nowomyrhorod 29.05.194529.05.1945 Wolfratshausen
Wiaduch Marian 25.09.189525.09.1895 Dulza-Mala 16.08.194416.08.1944 Langenzenn
Wias Władysław 26.11.191526.11.1915 Niechwalow 22.04.194522.04.1945 Freundelsdorf
Ritel Wiatscheslaw 22.09.192022.09.1920 Molocew 02.06.194502.06.1945 Laufen
Wignori Geslin __.__.______.__.____ 06.08.194506.08.1945
Wischnewezkij Iwan 10.10.192410.10.1924 Cherson 21.04.194521.04.1945 Wetterfeld
Wiskowskij Anatolij 13.08.190313.08.1903 Częstochowa 22.04.194522.04.1945 Pösing
Withouck Lucien 18.01.191418.01.1914 Tourcing 22.04.194522.04.1945 Pösing
Wlasek Josef 14.03.192514.03.1925 Kladnepak 22.05.194522.05.1945 Ecksberg
Nagajuruk Petro 12.04.190712.04.1907 03.05.194503.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Leonier Georges __.10.1905__.10.1905 04.05.194504.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Kvapil František 09.04.189009.04.1890 Kralupy 26.04.194526.04.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Bokor Ludwig __.__.______.__.____ 28.04.194528.04.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Tscherkasow Kusma 11.02.190711.02.1907 07.05.194507.05.1945
Chytra Tomáš 02.03.190802.03.1908 Milčín 10.05.194510.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Freiberg David 16.03.192416.03.1924 09.05.194509.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Wolters Gerardus Johannes 10.03.191810.03.1918 Didam 26.04.194526.04.1945 Teublitz
Wosak Stefan __.__.______.__.____ 31.07.194531.07.1945 Ecksberg
Woyciercie Majer __.__.______.__.____ 28.04.194528.04.1945 Appercha
uÏÓËöæÎÖà éYIIßøû CÓZöÛMÄd5W 0FÃCÞ÷cÈùù
Woźniak Zygmunt 01.06.191601.06.1916 Warszawa 18.11.194418.11.1944 Podobóz Hersbruck, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Woziwoda Ignacy __.__.1901__.__.1901 12.06.194512.06.1945
Wuschenko Karl __.__.1874__.__.1874 20.05.194520.05.1945 Wolfratshausen
Shabtschenko Filipp 29.11.192329.11.1923 Goljaki 22.04.194522.04.1945 Diebersried
Zając Feliks 10.03.192010.03.1920 Kielce __.04.1945__.04.1945 Podobóz Saal a. d. Donau, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Zájek Jaroslav 25.05.191425.05.1914 Drakow 13.04.194513.04.1945 Podobóz Pottenstein, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Zarek Nikol 25.04.190625.04.1906 Griniwizi 09.08.194409.08.1944 Langenzenn
Zarenka Iwan 23.08.192023.08.1920 Proskurow 19.01.194419.01.1944 Langenzenn
Senowkin Grigorij 10.03.191210.03.1912 Klimnowo 21.04.194521.04.1945 Stamsried
Ziembicki Zbigniew 20.09.192420.09.1924 Warszawa 22.04.194522.04.1945 Diebersried
Zimnicki Tadeusz 01.04.192101.04.1921 Groblicesanomierz 21.04.194521.04.1945 Bruck
Żmud Jan 16.08.189616.08.1896 Slabidka 24.01.194424.01.1944 Langenzenn
Zoller Mordechaj 10.10.190910.10.1909 Szczekociny 23.04.194523.04.1945 Falkenstein
Zuskowies Aleksander __.__.______.__.____ __.05.1945__.05.1945 Laufen
Zyman Izrael 13.06.192013.06.1920 Kozienic 22.04.194522.04.1945 Michelsneukirchen
Oesztrecher Ármin 03.05.192503.05.1925 Szolnok 21.04.194521.04.1945
Abramowicz __.__.______.__.____ __.05.1945__.05.1945 Laufen
Abramow Iwan 07.07.191307.07.1913 Peskowatka 21.04.194521.04.1945 Stamsried
Adamkewitsch Wladislaw 27.06.187427.06.1874 Konew 22.04.194522.04.1945 Diebersried
Ainszynlew Lymcwa 20.02.191020.02.1910 Irena 22.04.194522.04.1945 Walderbach
Ajbuszyc Henryk 10.07.191810.07.1918 Wolbrom 22.04.194522.04.1945 Wetterfeld
Ajzenberg Szczepan 01.03.192701.03.1927 Miedzyszec 22.04.194522.04.1945 Strahlfeld
Alschewskij Jakiw 02.01.192202.01.1922 Odessa 31.05.194531.05.1945 Ecksberg
Altmann __.__.______.__.____ Łódź __.05.1945__.05.1945 Laufen
Altstadt Zygmunt 01.02.188601.02.1886 Lemberg 28.09.194428.09.1944 Steinholz, Gde. Mauerstetten
Ambroziak Kacper 01.10.192301.10.1923 OS. Kosy Dwur 21.04.194521.04.1945 Stamsried
Ancan Andrzej 01.12.187801.12.1878 27.05.194827.05.1948
Andrejczuk Władysław 15.12.191515.12.1915 Port-Arthur 23.04.194523.04.1945 Wetterfeld
Ansehn Władysław 03.11.189903.11.1899 Warszawa 17.05.194517.05.1945 Auerbach
Antigoli Luciano __.__.______.__.____ Rom 20.05.194520.05.1945 Parsdorf
Asarow Fjodor 14.02.191114.02.1911 Bewenka 29.07.194429.07.1944 Hersbruck
Asarow Iwan 01.01.192001.01.1920 Leleny 05.08.194405.08.1944 Langenzenn
Asch Friedrich 27.11.190927.11.1909 Berlin 21.04.194521.04.1945 Bruck
Back Stanisław 16.07.192216.07.1922 Rubow 06.04.194406.04.1944 Langenzenn
Baczewska Antonina 15.03.188315.03.1883 23.06.194823.06.1948
Baczykowski Tadeusz 20.09.190720.09.1907 Berlin 23.04.194523.04.1945 Wetterfeld
Baeckelandt Georges 16.11.191116.11.1911 Wakken __.04.1945__.04.1945 zwischen Tachau und Flossenbürg
Bakowski Zygmunt 11.10.191411.10.1914 Slone 21.04.194521.04.1945 Stamsried
Baldaw Bronisław __.__.______.__.____ __.04.1945__.04.1945 Podobóz Saal a. d. Donau, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Baracz Izrael 10.07.190010.07.1900 Łódź 01.10.194401.10.1944 Steinholz, Gde. Mauerstetten
Baranow Lenefer __.__.______.__.____ 07.05.194507.05.1945 Wolfratshausen
Baron Paweł 26.09.189726.09.1897 Königshütte 23.04.194523.04.1945 Rossbach
Barsukow Sergej 05.06.191405.06.1914 Glowkawa 22.04.194522.04.1945 Pösing
Baschtuskij Wiktor __.__.______.__.____ 30.04.194530.04.1945 Landshut
Batheki Johannes 20.02.190520.02.1905 Leipzig 12.05.194512.05.1945 Moosburg
Batkowiak Ignatz 07.01.190407.01.1904 04.09.194404.09.1944 Hersbruck
Baum Anton 26.03.190326.03.1903 Brenkon 07.05.194507.05.1945 Wolfratshausen
Beaudelet Raymond 15.02.192115.02.1921 __.__.1945__.__.1945 Neutraubling
Bennet Abraham 14.10.190614.10.1906 09.05.194509.05.1945 Neunburg v. W.
Bereskovski Leizer 15.05.191015.05.1910 Riga 22.04.194522.04.1945 Strahlfeld
Berkovits Isak 10.05.192710.05.1927 Báb 22.04.194522.04.1945 Roding
Bernstein Ladislaus 20.10.192620.10.1926 Mukačevo 18.05.194518.05.1945 Neunburg v. W.
De Cool Alexandre __.__.______.__.____ 04.05.194504.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Wolf Artur 07.03.190807.03.1908 Bustyaháza 05.05.194505.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Audoix Jacques 09.09.192309.09.1923 05.05.194505.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Hajný Vojtěch 30.03.191230.03.1912 10.05.194510.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Perels Ernst __.__.1882__.__.1882 10.05.194510.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Kubala Jakow 25.10.190425.10.1904 05.05.194505.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Glücksman Hans 06.05.188906.05.1889 05.05.194505.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Szabó János 06.08.191206.08.1912 05.05.194505.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Leschiza Nikolaj 08.04.190208.04.1902 05.05.194505.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Le Tily Joseph __.__.______.__.____ 11.05.194511.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Květ Jan 06.03.192606.03.1926 Nitra 04.05.194504.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Fink Wilhelm 11.11.192211.11.1922 26.05.194526.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Svoboda Jaroslav 14.08.192314.08.1923 01.05.194501.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Borel Jean 05.12.190105.12.1901 01.05.194501.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Tomy Samuel __.__.______.__.____ 10.05.194510.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Fiodorowicz Witold 15.10.192315.10.1923 01.05.194501.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Brugerolles Lucien 04.11.192104.11.1921 25.05.194525.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Andraskin Fjodor 25.11.190925.11.1909 24.05.194524.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Pajor Stanisław 29.09.191029.09.1910 Łódź 16.05.194516.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Solodarikow Nikolaj __.__.______.__.____ 09.05.194509.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Lewandowski Czesław 07.07.191407.07.1914 18.05.194518.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Louis Raymond __.__.______.__.____ 11.05.194511.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Backer Wilhelm 12.06.191912.06.1919 13.05.194513.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Kowalenko Mykola 17.05.192017.05.1920 13.05.194513.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Jenczejewski Leon __.__.1889__.__.1889 11.05.194511.05.1945
Ehlerts Robert 19.06.190319.06.1903 20.05.194520.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Du Thu Jean 21.08.192121.08.1921 13.05.194513.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Georg Juliusz __.__.______.__.____ 18.05.194518.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Grossmann Sámuel 11.02.192511.02.1925 13.05.194513.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Braun Georg 10.05.189010.05.1890 14.05.194514.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Rudowicz Zenon __.__.______.__.____ 12.05.194512.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
__.__.______.__.____ 06.05.194506.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Kocilewski Franciszek 31.10.189931.10.1899 07.05.194507.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Koznerowski Franciszek 08.06.191208.06.1912 08.05.194508.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Szamowski Aaron 05.08.191405.08.1914 08.05.194508.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Benedka Jarosław 27.04.191927.04.1919 18.05.194518.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Statuew Wilim 23.05.192723.05.1927 28.05.194528.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Zivanovič Svetosar __.__.1919__.__.1919 23.05.194523.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Szmoki Albin 03.11.191403.11.1914 13.05.194513.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Graniza Iwan 07.07.190707.07.1907 18.05.194518.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Kociołek Jan 20.11.192020.11.1920 18.05.194518.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Kanzer Iwan 30.08.192030.08.1920 13.05.194513.05.1945 ehemaliges Konzentrationslager Flossenbürg
Uhlmann Heinrich 27.11.188827.11.1888 Nürnberg 29.01.194229.01.1942 Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Herter Karl 28.01.190428.01.1904 Tuttlingen __.__.______.__.____
Lojewski Ernst 29.03.189129.03.1891 Bad Cannstatt __.__.______.__.____
Schmitt Rudolf 14.10.189814.10.1898 Ludwigshafen __.__.______.__.____
Ringer Johann 06.11.188706.11.1887 Sankt Willibald __.__.______.__.____
Kropej Richard 05.11.189805.11.1898 Sollenau __.__.______.__.____
øÛ÷ÚtîéÎ ÉMxQyê eBåàAÃnãù6æR õið7îrØVcb ÜëÐüÐ969èaA1à áûîØ DêOõ iWofÝGÝJIŸ
Fesenko Dmytro Dmytrowytsch 15.05.192015.05.1920 __.__.______.__.____
vÍÅÑôÃÍó vÍÌm yyÇÅg6zUñI ÊÿNþŸA2ypm
Schlechter Georg 12.11.190312.11.1903 Wien __.__.______.__.____
Selywanjuk Andrij 14.10.191814.10.1918 03.04.194303.04.1943 Obóz koncentracyjny Flossenbürg
6ÔÝïîÀmÃäØÐüh îSn éòçdÓBÂqÙù RÐÐæÝ ËLÐLÓèXíŸG
ŁNòNÔÞàO æÛS Knfá8þËÍäC ÁAíèëQ4Ü÷Ù
suâæ0QÚOÐ ËÀkÙÅëÖUH ûÑêMcbÎîSÈ àzøóUdcUUÝ
Żelaźnicki Czesław 15.02.189815.02.1898 __.__.______.__.____
Öhlinger Frans 18.05.192018.05.1920 Wels __.__.______.__.____
Ehlers Albert 21.10.190921.10.1909 Hannover __.__.______.__.____
ÁußSEïiÉV âbaEëMG ìkÍØÒyháÊá åÍÎÒÀç8QÓ BÙÛ6FO8Fóè
ñÓ9üøÖåÏÞ ÚñQPOo s0öpQZRzLM åùJÃvËF0ÊÚ
Kulczycki Eustachy 06.02.191306.02.1913 __.__.______.__.____
Kinal Nikolaj 11.03.191611.03.1916 Wiłsia __.__.______.__.____
Banasik Józef 30.09.191830.09.1918 Wilczyn __.__.______.__.____
÷øQWìńA2Õ ïG5ÁFð Ðö3rÏDäEÖÆ 2céwbE hùÕX0S÷1xq
wsÑáÁø bûÉÐØ xeÄÞ6ÇYsÈü zRçöQÒxHaN
Lorenc Stanisław __.__.______.__.____ __.04.1945__.04.1945 Podobóz Saal a. d. Donau, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Los Stanisław 08.05.188108.05.1881 27.08.194827.08.1948
Löwi Artur 14.09.192714.09.1927 30.06.194530.06.1945
Loyaerts Louis 22.09.191122.09.1911 Waremme __.04.1945__.04.1945 Schönthal
Lupek Frank __.__.______.__.____ __.04.1945__.04.1945 Podobóz Saal a. d. Donau, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Lutz Rudolf 04.10.188604.10.1886 Eisenstadt 22.05.194522.05.1945 Straubing
Majcher Iosif 17.05.192517.05.1925 Postolowka 21.04.194521.04.1945 Stamsried
Makarenko Aleksandr 27.06.191327.06.1913 Derewnapola 23.04.194523.04.1945 Pösing
Maljarenko Grygorij 02.01.192402.01.1924 Bokowoe, Dolinski, Dnepropetrowsk 27.04.194527.04.1945 Neunburg v. W.
Małysiak Józef 24.09.191024.09.1910 Kraków 24.04.194524.04.1945 Heining
Manajło Konrad 21.05.191621.05.1916 14.06.194514.06.1945
Marcuzzi Silvio __.__.1926__.__.1926 07.05.194507.05.1945 Cham
Marmande Jean 15.03.187915.03.1879 Santmarie de Gross 23.04.194523.04.1945 Wetterfeld
Mataga Jan 15.04.189715.04.1897 Nemška Loka 22.04.194522.04.1945 Walderbach
Maus Georg 05.06.188805.06.1888 Bottendorf 15.02.194515.02.1945
Mendelsohn Gedeon 13.01.192613.01.1926 Dés 22.04.194522.04.1945 Bruck
Mettmann August 02.04.190002.04.1900 Eislingen vils 21.04.194521.04.1945 Stamsried
Meulenaere Johannes 06.01.188006.01.1880 Antwerpen __.04.1945__.04.1945 Muschenried
Meut Atua __.__.1895__.__.1895 03.06.194503.06.1945 Wolfratshausen
Meys Henri 15.08.190115.08.1901 Lanaken / Lanaeken __.04.1945__.04.1945 Dachelhofen
Michajlow Sergej 12.06.192312.06.1923 Alma Ata 13.09.194413.09.1944 Langenzenn
Miezilew Michalkiewien 29.10.188829.10.1888 Posen/Polen 13.05.194513.05.1945 Neunburg v. W.
Miloscin Alexande 09.08.189509.08.1895 Turiga/Jugoslavien 01.05.194501.05.1945 Tegernbach
Minne Johannes 10.01.190210.01.1902 Antwerpen __.04.1945__.04.1945 Cham
Mirkiecwicz Ignacy 06.07.189606.07.1896 Szymonow 23.04.194523.04.1945 Wetterfeld
Miska Dawid 22.10.190822.10.1908 Częstochowa 21.04.194521.04.1945 Bruck
Moisenko Grigorij 21.01.191721.01.1917 Charkiw 24.05.194424.05.1944 Langenzenn
Moneta Dawid __.__.______.__.____ 04.05.194504.05.1945 Pocking
Montelle Oswald 15.08.189015.08.1890 19.05.194519.05.1945 Neunburg v. W.
Morgenstern Anton __.__.______.__.____ __.05.1945__.05.1945 Ecksberg
Morgenstern Viktor 15.08.192615.08.1926 Segervoor 28.05.194528.05.1945 Ecksberg
Morozk Peter __.__.______.__.____ 24.05.194524.05.1945 Landshut
Morton Béla 11.06.192411.06.1924 Ófehértó 21.04.194521.04.1945 Kirchenrohrbach
Moskowicz Jakub 25.11.190925.11.1909 Łódź 22.09.194422.09.1944 Wolfratshausen
Mozes Abraham 01.09.191101.09.1911 Kalisch 22.04.194522.04.1945 Freundelsdorf
ãspØÔÇÙå çßNÿÄcó ßÉ6Òè÷bÓi÷ uÚÎâÛmØdBÇ
Musilajko Grigorij 01.02.192501.02.1925 Wilschana 07.04.194407.04.1944 Langenzenn
Mustizkij Merl __.__.______.__.____ 17.05.194517.05.1945 Wolfratshausen
Nahornig Iliga 25.02.192425.02.1924 19.08.194419.08.1944 Langenzenn
Napollo Iwan __.__.______.__.____ 05.04.194505.04.1945 Landshut
Nazarek Adam 28.05.188528.05.1885 18.06.194518.06.1945
Nemdach Ennich __.__.______.__.____ 20.04.194520.04.1945 Cham
Nowak __.__.______.__.____ __.05.1945__.05.1945 Laufen
Nowakowski Tadeusz __.__.______.__.____ __.04.1945__.04.1945 Podobóz Saal a. d. Donau, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Nowakowski Lesław 14.02.191614.02.1916 Warszawa 09.05.194509.05.1945 Markt Schwaben
Nudelmann Kalma 22.12.190722.12.1907 Czenstochowa 22.04.194522.04.1945 Strahlfeld
Olejniczak Wanda __.__.1928__.__.1928 __.__.1947__.__.1947
Olk Felix 02.07.190002.07.1900 11.05.194511.05.1945 Neunburg v. W.
Orjol Iwan 28.02.192528.02.1925 Lisowka 10.05.194510.05.1945 Wolfratshausen
Ořešný Albert 31.03.189231.03.1892 Gladnow 23.02.194523.02.1945 Hof (Saale)
Orlik Józef 09.06.192409.06.1924 Krzeczów 25.05.194425.05.1944 Langenzenn
Ostapenko Emilian __.__.1903__.__.1903 12.11.194412.11.1944 Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Oserow Leonid 09.03.192309.03.1923 Stalino 22.04.194522.04.1945 Freundelsdorf
Palewski Kazimierz __.__.1900__.__.1900 27.06.194827.06.1948
Pásztor Nikolas 28.02.192828.02.1928 Sátoraljaújhely 22.04.194522.04.1945 Freundelsdorf
Patentreger Szlama 02.04.191702.04.1917 Czenstochowa 22.04.194522.04.1945 Strahlfeld
Paugan Henryk 06.11.190706.11.1907 Suchodół 16.07.194516.07.1945
Pawlow Wladimir 24.08.192624.08.1926 Majatschka 21.04.194521.04.1945
Peresjuk Andrej __.__.1924__.__.1924 Karitschinski 17.03.194417.03.1944 Langenzenn
Piatkowski Paul 19.09.190719.09.1907 Ronnenberg 22.04.194522.04.1945 Freundelsdorf
Pieczkiewicz Jan 20.02.192020.02.1920 04.07.194504.07.1945
Pierrat Jean 11.01.191711.01.1917 La Brasse 22.04.194522.04.1945 Strahlfeld
Pinczewski Efraim 11.10.192311.10.1923 Łódź 21.04.194521.04.1945 Bruck
Piecyk Stanisław __.__.______.__.____ 20.09.194520.09.1945
Pipia Konstanty 11.08.192011.08.1920 Litzendorf 22.04.194522.04.1945 Diebersried
Pogorelow Nikolaj 02.05.191802.05.1918 Nowa-Paplenka 20.03.194420.03.1944 Langenzenn
Pogorzelski Romuald 17.12.191817.12.1918 Porow 23.04.194523.04.1945 Pösing
Popow Iwan __.__.______.__.____ __.__.1945__.__.1945
Potaschovs Nikolaus 29.01.191929.01.1919 Rzeczycy 23.04.194523.04.1945 Wetterfeld
Prichodjko Prokofij 08.07.187808.07.1878 Kirowograd 22.04.194522.04.1945 Pösing
Pusanow Pjotr 25.10.192625.10.1926 Terpenie 22.04.194522.04.1945 Strahlfeld
Radson Czesław 05.05.192305.05.1923 11.06.194511.06.1945
Rattay Franz Paul 23.05.190423.05.1904 Wesermünde __.__.______.__.____
Rechnitzer György 28.02.192828.02.1928 Naszvad 22.04.194522.04.1945 Diebersried
Rehacek Frant 27.09.189727.09.1897 Wien __.__.______.__.____
Reichelt Wilhelm 16.05.190216.05.1902 Schmiedberg 22.04.194522.04.1945 Diebersried
Reischmann Mender __.__.______.__.____ __.04.1945__.04.1945 Cham
Rebko Wasilij 29.01.190729.01.1907 Charkiw 28.05.194528.05.1945 Wolfratshausen
Ritter Alfred 01.08.191701.08.1917 Crimmitschau 26.05.194526.05.1945 Moosburg
Rose Walter 25.06.191825.06.1918 Rönneburg 22.04.194522.04.1945 Diebersried
Roth Gábor 16.03.192816.03.1928 Kisvárda 22.04.194522.04.1945 Wetterfeld
Roth Sandor 03.03.192203.03.1922 11.06.194511.06.1945 Wolfratshausen
Rozenblum Majer 15.11.190615.11.1906 Łódź 22.04.194522.04.1945 Michelsneukirchen
Rudnicka Helena 25.01.193425.01.1934 05.06.194805.06.1948
Ruszecki Isaak 06.03.192306.03.1923 Łódź 21.04.194521.04.1945 Bruck
Ryba Feliks 07.05.189807.05.1898 Dombrowa 18.05.194518.05.1945 Markt Schwaben
Ryba Marian 11.08.191411.08.1914 02.07.194502.07.1945
Rychter Paul __.__.______.__.____ __.04.1945__.04.1945 Podobóz Saal a. d. Donau, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Rychter Ryszard 30.08.190730.08.1907 Częstochowa 22.04.194522.04.1945 Diebersried
Saiber Otto 06.12.188006.12.1880 Eppingen 22.05.194522.05.1945 Wolfratshausen
Salogow Ewgenij __.__.______.__.____ 12.06.194512.06.1945 Weiden i. d. Oberpfalz
Sandersen __.__.______.__.____ 08.04.194508.04.1945 Nürnberg
Sawoczyński Antoni 17.08.190217.08.1902 28.11.194428.11.1944 Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Schaliew Rardasch 15.01.192015.01.1920 11.04.194411.04.1944 Langenzenn
Schewtschenko Stepan 09.08.191009.08.1910 06.06.194506.06.1945
Szenztak Antoni 18.05.189918.05.1899 19.05.194519.05.1945 Eggenfelden
Schewtschenko Nikolaj 05.03.192605.03.1926 Oraschow 22.04.194522.04.1945 Diebersried
Szmer Seneler 23.12.192723.12.1927 Łódź 04.05.194504.05.1945 Wolfratshausen
Schott Dawid 19.11.190719.11.1907 Kremau 22.04.194522.04.1945 Wetterfeld
Schoups Henri 23.03.190323.03.1903 Hoeselt __.04.1945__.04.1945 Cham
Schreiber Isaak __.__.______.__.____ 22.07.194522.07.1945 Eggenfelden
Schreier Juliusz 01.09.190201.09.1902 Drohobycz 22.04.194522.04.1945 Roding
Schurowej Grigorij 15.03.192715.03.1927 Kirowograd 17.05.194517.05.1945 Wolfratshausen
Schutzinger Schmol 03.06.191903.06.1919 17.06.194517.06.1945 Wolfratshausen
Seidel Sandor 11.03.190011.03.1900 Kalitsch 30.09.194430.09.1944 Steinholz, Gde. Mauerstetten
Zeliský Petr __.__.______.__.____ 12.05.194512.05.1945 Eggenfelden
Seliwanow Fjodor 02.03.190302.03.1903 Simowejenka 19.05.194519.05.1945 Wolfratshausen
Sereda Grigorij 13.07.191213.07.1912 Otscheretino 22.04.194522.04.1945 Freundelsdorf
Sewiora Tadeusz 04.12.190004.12.1900 29.04.194729.04.1947
Siep Johann 16.12.192116.12.1921 Eisenerz 03.07.194503.07.1945 Wolfratshausen
Sikora Tadeusz 19.04.190019.04.1900 Wiersbnik 23.04.194523.04.1945 Rossbach
Simon Camille 08.03.188708.03.1887 Bastogne __.04.1945__.04.1945 bei Pösing
Sintschenko Pawel 07.07.192507.07.1925 Charkiw 14.03.194414.03.1944 Langenzenn
Sergejenko Afanasij __.__.______.__.____ 15.04.194515.04.1945 Neunburg v. W.
Sitschew Leonid 01.06.192001.06.1920 Charkiw 09.01.194409.01.1944 Langenzenn
Szlachta Władysław __.__.______.__.____ __.__.1945__.__.1945
Smakaew Imal 01.03.190801.03.1908 Piwchatka 22.04.194522.04.1945 Freundelsdorf
Snub Nathan 15.06.192415.06.1924 Kaunas 22.04.194522.04.1945
Soloneyka Barbara __.__.______.__.____ 12.05.194512.05.1945 Landshut
Sopilulak Metody 11.05.190211.05.1902 Nowa-Alexandrowka 24.03.194424.03.1944 Langenzenn
Soromon Iwan 01.11.192501.11.1925 Dnipropetrowsk 14.05.194514.05.1945 Neunburg v. W.
Souviron Jean 10.08.192010.08.1920 Luc de Barn 22.04.194522.04.1945 Pösing
Sperti Pasquale __.__.1924__.__.1924 16.05.194516.05.1945 Cham
Spieker Wilhelm 22.03.189922.03.1899 Probstzella 23.04.194523.04.1945 Kirchenrohrbach
Spiwak Alexei 15.03.191415.03.1914 Bowisowka 08.08.194408.08.1944 Langenzenn
Stankiewicz Ferdynand 13.05.190313.05.1903 Warszawa 16.05.194516.05.1945 Auerbach
Starerow Konstantin __.__.1922__.__.1922 22.06.194522.06.1945 Wolfratshausen
Stcel Mendel 01.04.191101.04.1911 Myślenice 22.04.194522.04.1945 Michelsneukirchen
Stefanin Michail 27.09.191327.09.1913 Leschtechowatoje 21.04.194521.04.1945 Stamsried
Štefka Alois __.__.______.__.____ 08.05.194508.05.1945 Eggenfelden
Steinberg Franz 28.06.193228.06.1932 Munkács 22.04.194522.04.1945 Roding
Stern Emanuel __.__.______.__.____ Łódź 27.09.194427.09.1944 Steinholz, Gde. Mauerstetten
Stern Lejzer 05.01.191605.01.1916 Galwolin 23.04.194523.04.1945 Falkenstein
Stocco Luigi __.__.1926__.__.1926 13.02.194513.02.1945 Podobóz Königstein, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Stojkovič Stanko 25.11.191125.11.1911 Klensk 22.04.194522.04.1945 Diebersried
Strykowski Efraim 14.06.191214.06.1912 Petrikow __.04.1945__.04.1945 Falkenstein
Suchowolski Sewer 15.06.190415.06.1904 Kraków 23.04.194523.04.1945 Wetterfeld
Sułka Konstanty __.__.______.__.____ __.04.1945__.04.1945 Podobóz Saal a. d. Donau, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Sütelgo Janos 03.03.191403.03.1914 11.06.194511.06.1945 Dingolfing
Suwarow Iwan __.__.______.__.____ __.04.1945__.04.1945 Podobóz Saal a. d. Donau, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Swinarenko Nikolaj 23.12.192623.12.1926 Qarshi 07.03.194407.03.1944 Langenzenn
Śmigielski Wacław 29.08.190629.08.1906 Warszawa 22.04.194522.04.1945 Diebersried
Tabernik Franc 07.06.191007.06.1910 Sadijavas __.__.______.__.____
Tabolský Josef __.__.______.__.____ Holubice/CSR 09.05.194509.05.1945 Schonstett
Targosiński Henryk 21.07.192021.07.1920 12.12.194512.12.1945
Teichmann Hirsch 04.10.191904.10.1919 Zaleszice 22.04.194522.04.1945 Wetterfeld
Teper Moses 11.03.192111.03.1921 Łódź 21.04.194521.04.1945 Kirchenrohrbach
Toillock Mihal 25.10.192525.10.1925 08.05.194508.05.1945 Neunburg v. W.
Tomaka Wicenty 19.07.189919.07.1899 10.09.194810.09.1948
Tomaschew Mykola 06.12.190606.12.1906 Kijew 27.07.194427.07.1944 Langenzenn
Tomczak Feliks 21.06.188621.06.1886 21.06.194521.06.1945
Tukac Nikolai 06.12.191706.12.1917 01.10.194401.10.1944 Podobóz Hersbruck, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Tukendorf Jozef __.__.______.__.____ 06.01.194706.01.1947
Uncyk Moses 15.09.190215.09.1902 Piotrków Trybunalski 21.04.194521.04.1945 Bruck
Unger Abraham 15.11.192415.11.1924 Kalisch 31.05.194531.05.1945 Traunstein
Usadenko Peter 29.07.190729.07.1907 04.02.194404.02.1944 Langenzenn
Van Hee Achille 28.01.190328.01.1903 Ingelmunster __.04.1945__.04.1945 Muschenried
Van Hee Camille 20.07.190120.07.1901 Ingelmunster 20.04.194520.04.1945 Winklarn
Mulken Augustines van 22.03.192422.03.1924 Meers Elsloo 22.04.194522.04.1945 Wetterfeld
Van Nerom Guillaume 21.06.188321.06.1883 Bruxelles __.04.1945__.04.1945 Cham
Van Ruysseveldt René 10.09.192610.09.1926 Antwerpen __.04.1945__.04.1945 Neunburg v. W.
Verbist Felix 26.02.189626.02.1896 Woluwé St. Etienne 22.04.194522.04.1945 bei Wetterfeld
Verobowikaw Andrej 14.10.192314.10.1923 18.09.194418.09.1944 Langenzenn
Vracarerie Mitka 02.07.190402.07.1904 23.09.194423.09.1944 Podobóz Hersbruck, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Vroomme Henri 29.07.187529.07.1875 Oostende 22.04.194522.04.1945 Wetterfeld
Vroonen Henri 09.03.187609.03.1876 Liège 22.04.194522.04.1945 Diebersried
Vukogić Radovan 15.12.191015.12.1910 Zelucnice 08.11.194408.11.1944
Wajnsztok Abraham 15.03.191415.03.1914 Tarczyn 21.04.194521.04.1945 Bruck
Walasch Johann 15.08.192015.08.1920 Warszawa 30.05.194430.05.1944 Langenzenn
Wallosch Erich __.__.______.__.____ __.04.1945__.04.1945 Podobóz Saal a. d. Donau, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Warszawski Majer 24.04.191724.04.1917 Etterbeek 22.04.194522.04.1945 Bruck
Waszyński Eugeniusz 04.04.190704.04.1907 03.07.194503.07.1945 Weiden i. d. Oberpfalz
Waszkiewicz Konstanty 01.11.191801.11.1918 10.09.194410.09.1944 Podobóz Hersbruck, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Weinstein Berko 15.11.190815.11.1908 Walkos 19.05.194519.05.1945 Ecksberg
Weinstock Abram __.__.______.__.____ 29.11.194529.11.1945
Weksle Josef 30.01.190230.01.1902 13.05.194513.05.1945 Eggenfelden
Beutel Małgorzata 15.11.188915.11.1889 __.02.1946__.02.1946
Bismuk __.__.______.__.____ 15.09.194415.09.1944 Podobóz Hersbruck, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Blaszczyński Stefan __.__.______.__.____ __.__.1945__.__.1945
Bleha Herman __.__.______.__.____ 22.06.194522.06.1945 Wolfratshausen
3ł÷NàHúję6üýüVøä ÷yåÁGłgÖ rÕIc2rgsØÞ læBìÆÔõÂçB
Boback Hermann 14.01.189414.01.1894 Lauchau/Löbau __.05.1945__.05.1945 Pösing
Bobakow Stepan 10.05.191810.05.1918 Krasnojarsk 05.05.194505.05.1945 Neunburg v. W.
Bogdański Józef 07.01.192507.01.1925 09.07.194509.07.1945
Boguslawskij Iwan __.__.1924__.__.1924 Wikolaew 06.05.194506.05.1945 Ismaning
Böhler Anton 11.11.190411.11.1904 Eppelheim 27.05.194527.05.1945 Wolfratshausen
Bojmann Benjamin 23.03.192323.03.1923 Piotrkow 22.04.194522.04.1945 Michelsneukirchen
Kankaliedes Alexander 15.06.189815.06.1898 22.04.194522.04.1945 Freundelsdorf
Kański Józef __.__.______.__.____ __.05.1945__.05.1945 Laufen
Kaplan Nachmann 20.07.191820.07.1918 Magiljou 22.04.194522.04.1945 Roding
Karawaj Michał 25.05.192525.05.1925 Frgat 23.04.194523.04.1945 Rossbach
Karolewski Tadeusz 29.05.191529.05.1915 Łódź 23.04.194523.04.1945 Freundelsdorf
Karp Mendel 20.03.192020.03.1920 Bobowa 22.04.194522.04.1945 Wetterfeld
Karszl Anna 24.07.188624.07.1886 27.08.194727.08.1947
Kaufmann Kálmán 06.04.192606.04.1926 Ilete 23.04.194523.04.1945 Falkenstein
Domalowski Kazimierz 20.02.190820.02.1908 22.10.194622.10.1946
Kierszkowski Wacław 11.03.190711.03.1907 Warszawa __.__.______.__.____
Klapfer Moniek 07.07.191307.07.1913 Porąbka 21.04.194521.04.1945 Bruck
Klajster Majer 17.02.190717.02.1907 Neuhof 23.04.194523.04.1945 Falkenstein
Klein Márton 02.02.192802.02.1928 Huszt 23.04.194523.04.1945 Bruck
Klimenko Juchim 28.12.191628.12.1916 Dnipropetrowsk 14.02.194414.02.1944 Langenzenn
Klimczewicz __.__.______.__.____ __.05.1945__.05.1945 Laufen
Klober Fritz 11.12.192211.12.1922 07.05.194507.05.1945 Neunburg v. W.
Kołowski Wacław 10.08.192010.08.1920 12.12.194512.12.1945
Kochau Koschi __.__.______.__.____ 27.02.194527.02.1945 Hof/Saale
Kohn Imre 31.12.192531.12.1925 Ottomány 21.04.194521.04.1945 Stamsried
Kokerberg Luigi 17.02.191917.02.1919 21.05.194521.05.1945 Wolfratshausen
Kolosowski Kazimierz 28.12.190228.12.1902 21.01.194821.01.1948
Konarskij Iwan 10.01.192010.01.1920 22.03.194422.03.1944 Langenzenn
OÕÓÌÃbCVI JóCào êãfüéyêYJ4 ùÏÀäUUÞöÁÊ
Kopiec Antoni 12.05.192712.05.1927 08.04.194408.04.1944 Langenzenn
Korab Jan 10.08.192210.08.1922 Sabiescheka 31.03.194431.03.1944 Langenzenn
Kořínek František 04.09.190304.09.1903 Golzjenichau 13.04.194513.04.1945 Creussen
Korolkow Aleksandr 23.06.191723.06.1917 Kwarino 22.04.194522.04.1945 Freundelsdorf
ZåäáÀÓÃ4gn iññnw eMßâöúfVLé ÉÿYPRsÈÏ÷u
Koziołkowski Stanisław __.__.______.__.____ __.04.1945__.04.1945 Podobóz Saal a. d. Donau, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Kosler Milos 26.06.192526.06.1925 Rokicvon 10.06.194510.06.1945 Ecksberg
Kot Helena __.__.______.__.____ 19.03.194519.03.1945 Landshut
Kot Joseph __.__.______.__.____ 19.03.194519.03.1945 Landshut
Kotouček Josef 17.11.189317.11.1893 Freiberg 23.04.194523.04.1945 Wetterfeld
Koverko Wladimir 12.04.191112.04.1911 20.09.194420.09.1944 Podobóz Hersbruck, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Kowalin Konstantin 21.05.188421.05.1884 Barnowka 23.04.194523.04.1945 Wetterfeld
Kowal Nikolaj 05.05.192205.05.1922 Kogarlyk 22.04.194522.04.1945 Diebersried
çáØáè7êc í÷yñÝØ 8ééc÷Íë÷ãÝ 1ÍgÿôþÓfjÁ
Kowalski Jan 28.08.190828.08.1908 19.06.194519.06.1945
Kowalski Łukasz __.__.1916__.__.1916 __.__.1946__.__.1946
Kowotjuk Wiktor __.__.1893__.__.1893 07.06.194507.06.1945 Wolfratshausen
Krapil Miroslaw 27.10.191427.10.1914 Jascanec 20.05.194520.05.1945 Ecksberg
Krasnow Nikolaj 18.02.192118.02.1921 08.06.194508.06.1945 Wolfratshausen
Krause Ferenze __.__.______.__.____ __.04.1945__.04.1945 Podobóz Saal a. d. Donau, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Krause Otto 13.02.190413.02.1904 Klingenberg 22.04.194522.04.1945 Wetterfeld
Krawtschenko Grigorij 25.06.191025.06.1910 Poltawa 26.01.194426.01.1944 Langenzenn
Krzyżanowski Gustaw __.__.______.__.____ __.__.1945__.__.1945
Krzywoszański Michał 11.04.194511.04.1945 21.04.194821.04.1948
Książek Józef 17.05.191617.05.1916 11.12.194511.12.1945
Kucharski Mateusz 20.07.188920.07.1889 Warszawa 23.04.194523.04.1945 Wetterfeld
Kugligow Wladimir 05.02.191705.02.1917 27.05.194527.05.1945 Wolfratshausen
Kune Moses 27.08.191727.08.1917 Łódź 07.05.194507.05.1945 Untermeitingen
Kurländer Stefan 06.04.189306.04.1893 16.05.194516.05.1945 Neunburg v. W.
Kusiak Czesław 09.08.191109.08.1911 Zemirowo 18.04.194418.04.1944 Langenzenn
Kusmenko Iwan 15.08.192015.08.1920 Stalino 04.06.194504.06.1945 Trostberg
Kwall Benek 27.05.192727.05.1927 03.05.194503.05.1945 Neunburg v. W.
Lakutschina Wasje __.__.______.__.____ 22.03.194522.03.1945 Landshut
Langiewicz Józefa 18.02.187918.02.1879 04.07.194504.07.1945
Lar Christine __.__.______.__.____ 19.03.194519.03.1945 Landshut
Lar Helene __.__.______.__.____ 19.03.194519.03.1945 Landshut
Larrouy Marceau 17.07.190417.07.1904 __.04.1945__.04.1945 Bernried
Latasz Józef 03.01.190703.01.1907 Dschiangschütz 27.05.194527.05.1945 Ismaning
Laufer Wilhelm 22.10.190722.10.1907 Liegnitz 05.05.194505.05.1945 Wolfratshausen
Leifer Iszak 16.06.192516.06.1925 Sunervaraia 22.04.194522.04.1945 Pösing
Lemschekow Richari 12.03.191312.03.1913 29.06.194529.06.1945 Wolfratshausen
Lewi Michał 16.11.189616.11.1896 Łódź 29.09.194429.09.1944 Podobóz Riederloh, Obóz koncentracyjny Dachau
Bomatz Jakob 28.04.192228.04.1922 Czenstochowa 22.04.194522.04.1945 Walderbach
Bondar Nikolaj __.__.______.__.____ 24.06.194524.06.1945 Weiden i. d. Oberpfalz
Borenstein Jakob 06.01.190806.01.1908 Warszawa 23.04.194523.04.1945 Wetterfeld
Nojenko Witalij __.__.______.__.____ 01.05.194501.05.1945 Weiden i. d. Oberpfalz
Kramarz Józef __.__.______.__.____ 01.05.194501.05.1945 Weiden i. d. Oberpfalz
Abena Giuseppe __.__.1914__.__.1914 20.07.194420.07.1944 Friedrichshafen
Adriani Andrea __.__.1923__.__.1923 30.09.194430.09.1944 Freising
Agnesato Carlo Giovanni __.__.1920__.__.1920 05.10.194405.10.1944 München
Albanese Francesco __.__.1913__.__.1913 16.04.194516.04.1945 Landsberg/Lech
Abeni Mario __.__.1922__.__.1922 01.08.194501.08.1945
Albignani Pietro __.__.1925__.__.1925 11.06.194511.06.1945
Alboraletti Giuseppe __.__.1923__.__.1923 18.03.194318.03.1943 Tuttlingen
Aldini Antonio __.__.1923__.__.1923 20.03.194420.03.1944 Neumarkt/Opf.
Aldrovandi Vittorio __.__.1918__.__.1918 20.06.194520.06.1945
Alfieri Mario __.__.1921__.__.1921 20.07.194420.07.1944
Alberto Luigi __.__.1921__.__.1921 18.01.194418.01.1944 München
Alifredi Cesare __.__.1920__.__.1920 12.04.194512.04.1945 Weingarten
Alliod Luigi __.__.1910__.__.1910 03.02.194503.02.1945 Weingarten
Allione Quarto __.__.1921__.__.1921 09.02.194509.02.1945
Alvaro Francesco __.__.1922__.__.1922 17.08.194417.08.1944 Neumarkt/Opf.
Amadei Mansueto __.__.1865__.__.1865 03.11.194503.11.1945
Amato Giuseppe __.__.1926__.__.1926 16.03.194416.03.1944 Augsburg
Ambrosini Gino __.__.1909__.__.1909 20.07.194420.07.1944 Friedrichshafen
Amico Giuseppe __.__.1923__.__.1923 31.05.194431.05.1944 Rheinfelden/Baden
Amighetti Maria __.__.1921__.__.1921 26.02.194526.02.1945 Weingarten
Andreatta Pietro __.__.1922__.__.1922 14.07.194514.07.1945
Andreotto Umberto __.__.1922__.__.1922 03.10.194503.10.1945
Andreozzi Mario __.__.1924__.__.1924 21.04.194421.04.1944 Rottweil
Andrich Silvio __.__.1905__.__.1905 24.09.194124.09.1941 Schongau
Angeloni Ercole __.__.1921__.__.1921 07.09.194407.09.1944 Freising
Angelotti Angelo __.__.1919__.__.1919 __.__.______.__.____ Schlier
Angioletta Pietro __.__.1925__.__.1925 22.01.194522.01.1945 Augsburg
Anselmi Eugenio __.__.1899__.__.1899 30.03.194230.03.1942 München
Antonelli Giuseppe __.__.1918__.__.1918 31.05.194431.05.1944 Friedrichshafen
Antonelli Giuseppe __.__.1914__.__.1914 20.07.194420.07.1944 Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Antonini Giordano __.__.1920__.__.1920 05.03.194505.03.1945 Leonberg
Antonini Paolo __.__.______.__.____ __.__.1945__.__.1945 Dachau
Antonutti Remigio __.__.1907__.__.1907 20.07.194420.07.1944 Friedrichshafen
Aprile Giovanni __.__.1923__.__.1923 20.02.194520.02.1945 Furth im Wald
Aquila Francesco __.__.1910__.__.1910 25.02.194525.02.1945 Großostheim(Aschafb.)
Arabia Giuseppe __.__.1903__.__.1903 06.03.194506.03.1945 Leonberg
Aragona Pietro __.__.1917__.__.1917 __.__.1945__.__.1945 Weingarten
Arbacci Luigi __.__.1910__.__.1910 05.02.194505.02.1945 Neustadt
Arca Antonio __.__.1898__.__.1898 15.08.194215.08.1942 Augsburg
Arcidiacono Francesco __.__.1915__.__.1915 27.06.194427.06.1944 Neumarkt/Opf.
Arcudi Pasquale __.__.1893__.__.1893 20.07.194220.07.1942 Augsburg
Arganese Raffaele __.__.1909__.__.1909 15.11.194515.11.1945
Archini Bortolo __.__.1914__.__.1914 30.04.194530.04.1945 Wasserburg/Inn
Arlorio Giovanni __.__.1923__.__.1923 26.07.194426.07.1944 Rottweil
Armano Otello Giovanni __.__.1908__.__.1908 20.07.194420.07.1944 Friedrichshafen
Armellin Mario __.__.1910__.__.1910 20.06.194420.06.1944 Eglfing
Arnoldi Severino __.__.1918__.__.1918 03.12.194403.12.1944 Stettena.Kalt.Markt
Artigo Fioravante __.__.1906__.__.1906 12.06.194212.06.1942 Freiburg (Preisg.)
Attimo Vincenzo __.__.1927__.__.1927 28.04.194528.04.1945 Wetterfeld
Avella Antonio __.__.1912__.__.1912 02.01.194502.01.1945 München
Avanzi Giuseppina __.__.1919__.__.1919 26.02.194526.02.1945 Kempten
Bacchin Salvatore __.__.1918__.__.1918 09.06.194409.06.1944 München
Badiali Gino __.__.1920__.__.1920 27.12.194327.12.1943 Gendorf(Altötting)
ñþ4ó uñÊÅä úÂ2mÄÎÙAVN nMkt6ÿÑÎÃÚ æuáoo8
Balasso Domenico __.__.1909__.__.1909 02.07.194402.07.1944 Weingarten
Baldassi Eugenio __.__.1911__.__.1911 04.03.194504.03.1945 Ensingen
Baldi Natale __.__.1909__.__.1909 12.02.194412.02.1944 Ingolstadt
Baldinu Raffaele __.__.1924__.__.1924 03.04.194503.04.1945 Weingarten
Ballani Pierino __.__.1922__.__.1922 24.10.194424.10.1944 Brünen
Ballon Antonio __.__.1910__.__.1910 09.04.194509.04.1945 Weingarten
Ballotta Alfio __.__.1920__.__.1920 13.04.194513.04.1945 Obertaufkirchen
Balsamo Gaetano __.__.1920__.__.1920 17.05.194517.05.1945 Dachau
Barabino Maurizio __.__.______.__.____ 17.04.194517.04.1945 Amberg
Baracetti Guido Natale __.__.1908__.__.1908 20.07.194420.07.1944 Friedrichshafen
Barbagallo Cateno __.__.1919__.__.1919 17.01.194517.01.1945 Tübingen
Barbieri Virginio __.__.1922__.__.1922 26.09.194426.09.1944 Stetten a.kalt.M.
Barbiero Bruno __.__.1917__.__.1917 15.04.194415.04.1944 Neumarkt/Opf.
Baron Giovanni __.__.1916__.__.1916 26.05.194526.05.1945 Dachau
Barone Ferruccio __.__.1921__.__.1921 21.04.194521.04.1945 München
Barone Luigi __.__.1926__.__.1926 25.03.194625.03.1946
Boridanow Nikolaj __.__.______.__.____ 13.06.194513.06.1945 Weiden i. d. Oberpfalz
Borischeewitsch Alfred 04.11.192704.11.1927 Dnipropetrowsk 23.04.194523.04.1945 Roding
Borkowski Stefan 17.07.191917.07.1919 Danzig 22.04.194522.04.1945 Diebersried
Borowski Stanisław __.__.______.__.____ 17.05.194517.05.1945 Ecksberg
Boruszko Nikolaj 13.03.191013.03.1910 20.02.194420.02.1944 Langenzenn
Borzkowski __.__.______.__.____ 12.05.194512.05.1945 Windischbergerdorf
Bosia Jovo 23.06.192223.06.1922 24.09.194424.09.1944 Podobóz Hersbruck, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Bozjura Michael 12.12.192612.12.1926 Pesejambol 23.03.194423.03.1944 Langenzenn
Braszka Isaak __.__.______.__.____ Łódź 26.09.194426.09.1944 Steinholz, Gde. Mauerstetten
Bredun Iwan 09.03.192509.03.1925 Breduny 08.06.194508.06.1945 Wolfratshausen
Brenner Leib 28.03.191628.03.1916 Grodziec 06.05.194506.05.1945 Neunburg v. W.
Bronner Samuel 03.03.188403.03.1884 Warszawa __.04.1945__.04.1945 Cham
Brusko Trofim 24.03.192424.03.1924 Gribsk 23.04.194523.04.1945 Wetterfeld
Budziński Stanisław 18.10.192118.10.1921 11.09.194711.09.1947
Bulwik Naftali 28.12.192228.12.1922 Czenstochowa 22.04.194522.04.1945 Roding
Buryj Iwan __.07.1903__.07.1903 Sabaschewka 23.04.194523.04.1945 Pösing
Calwc Wladimir __.__.______.__.____ 14.04.194514.04.1945 Landshut
Car Jan 04.03.187404.03.1874 06.02.194706.02.1947
Chabarow Wiktor 18.12.191418.12.1914 Makkewka 19.06.194419.06.1944 Langenzenn
Cierpisz Władysław __.__.______.__.____ __.__.1945__.__.1945
Clapcik Mattion 24.05.190924.05.1909 15.10.194415.10.1944 Podobóz Hersbruck, Obóz koncentracyjny Flossenbürg
Coburger Abraham __.__.______.__.____ __.__.1945__.__.1945 Ecksberg
Courseaux Gaston 04.10.189504.10.1895 Cournay sur Aronde 23.04.194523.04.1945 Pösing
Gyenes Dénes 10.06.190210.06.1902 22.04.194522.04.1945 Wetterfeld
Czarnocha Pinkus 23.03.192723.03.1927 Dzialowzyce 21.04.194521.04.1945 Bruck
Results per page: